Megazlom.com

Targi Motor Show Poznań 2014

0

Już wielkimi krokami zbliżamy się do otwarcia największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce w 2014 roku. Zapewne każdemu motomaniakowi nasuwają się na myśl Targi Poznańskie, a dokładniej impreza pod tytułem “Motor Show”. Wydarzenie będzie trwać od 27 do 30 marca 2014 roku. Standardowo cała akcja rozegra się w Poznaniu. Co nowego przygotowali organizatorzy dla widzów? Wbrew pozorom odwiedzający będą zaskoczeni “nowinkami” motoryzacji. Ponadto przygotowano atrakcje, które niewątpliwie zaciekawią niejednego fana nie tylko czterech kółek, ale również dwóch.

motorshow2014

Cała akcja będzie rozgrywać się w siedmiu pawilonach wystawowych w samym centrum Wielkopolski- Poznaniu. Można zaobserwować duże zainteresowanie nie tylko odwiedzających, ale i wystawców, których liczba sięga 130. Zarząd jest prawie pewien, że w tym roku zostanie pobity zeszłoroczny rekord zainteresowania targami. Czego możemy się spodziewać w tym roku? Oczywiście piękne samochody. Nie zabraknie również pięknych kobiet, co już na stałe wpisało się w kulturę motoryzacji. Standardowo liderzy światowego rynku będą obecni przy swoich stanowiskach. Podobnie jak w latach poprzedni, tematyka będzie podzielona na dwie kategorie: samochody oraz motocykle. W tej pierwszej tematyce zostaną zaprezentowane ekskluzywne marki takie jak Mercedes, Rolls-Royce, Jaguar. Również nie zabraknie szybkich, sportowych aut, które niewątpliwie są marzeniem wielu mężczyzn. Będzie można usiąść za kierownicą Ferrari lub Lamborghini. Nie zabraknie również samochodów bardziej użytkowych. Spośród zapowiedzianych wystawców wyróżnić można: Skodę, WV, Volvo, Toyotę czy Fiata.

Nowości na Moto Show 2014

Oczywiście lista wystawców jest znacznie dłuższa. Natomiast w drugiej kategorii, czyli motocyklowej, będziemy mogli podziwiać klasyki jednośladów. Wśród nich nie zabraknie: BMW, Yamahy, Hondy lub Suzuki.
Odwiedzający będą mogli zapoznać się z markami mniej znanymi, które jeszcze nie zyskały sławy wśród maniaków dwóch kółek. Możliwe, że właśnie w tym
miejscu zdecydujemy się na zakup motocykla, który zachwyci innych uczestników nie tylko osiągami, ale i odmiennym designiem. Jednak nie spodziewajmy się, że nasze zwiedzanie zakończy się jedynie na dotknięciu maszyny oraz zrobieniu sobie kilku fotek telefonem, bądź aparatem. Organizatorzy chcąc zapewnić nam niezapomniane wrażenia, przewidzieli w ofercie szereg konkursów oraz kursów informacyjnych. Szczególną uwagę należy poświecić akcji, w
której instruktorzy będą prezentować widzom, jak udzielić pierwszej pomocy motocykliście. Niby słyszeliśmy to wiele razy, jakieś oddechy, później uciskanie klatki. Tylko powiedzmy sobie szczerze, czy wiemy ile dokładnie ma być tych uciśnień lub ile mamy przeprowadzić oddechów, które mogą uratować komuś życie? Postarajmy się, by nasze zwiedzanie nie było tylko formą zabicia wolnego czasu, ale również byśmy wyszli z bagażem wiedzy oraz doświadczenia.

Niewykluczone, że imprezę będziemy opuszczać również z atrakcyjnymi nagrodami, które będziemy mogli wygrać w licznych konkursach przeprowadzanych podczas spotkań. Dla tych, którzy chcą zobaczyć więcej, a poprzednie atrakcje nie zrobiły na nim wrażenia, będzie mógł zwiedzić wystawę Ogólnopolskiego Salony Caravaningowego, podczas którego zostanie zaprezentowana bogata oferta camperów i przyczep. Swego rodzaju atrakcją będzie również Salon lotniczy Air Passion. Podczas seminariów będą prezentowane informacje propagujące lotnictwo, spadochroniarstwo oraz inne sporty, które mają miejsce w przestworzach.

Zapewne niektórzy pomyślą, że te dni będą musieli spędzić poza miejscem wystaw, ponieważ taki szereg atrakcji musi sporo kosztować. Otóż bilety dostępne są w cenie 17 złotych za osobę, a w pakiecie rodzinnym cena maleje do 13 złotych za osobę. Dzieci do 3 lat wchodzą bezpłatnie. Taka cena raczej nie jest fortuną, a odwiedziny imprezy “Motor Show” przyczynią się do poszerzenia naszej wiedzy dotyczącej motoryzacji. Zachęcamy do odwiedzin oraz zainteresowania się również innymi przedsięwzięciami dla motomaniaków.

Więcej Info odnosnie targów – Link

3 kwietnia 2013 |

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Megamechanik.com Group, Megamechanik.com.